نحوه پیگیری سفارش :

اگر چنانچه قبلا حساب کاربری ایجاد کرده‌اید، برای پیگیری سفارشات خود می توانید با ورود به بخش سفارشات من در صفحه حساب کاربری از آخرین وضعیت سفارش‌های خود مطلع شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام نکرده‌اید می‌توانید از یکی از دو راه زیر اقدام نمائید :

۱) ابتدا در سایت فروشگاه از بخش حساب کاربری، ثبت نام کرده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.

۲) ابتدا سفارش خود را تکمیل کرده و پس از ثبت اولین سفارش یک حساب کاربری با شماره تلفن همراه شما برای شما ایجاد می‌گردد، که پس از آن برای مشاهده وضعیت تمام سفارشات خود وارد حساب کاربری خود شوید و از بخش سفارشات من آخرین وضعیت سفارش های خود را ملاحظه فرمائید.

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس تحویل اکسپرس استوک یاب در نظر گرفته شده است.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ا تا ۳ روز کاری است.
برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

سفارش‌ها در شهر تهران مطابق تعهد فروشگاه در سریعترین زمان ممکن و برای ثبت سفارش های قبل از ۱۲ ظهر در همان روز ارسال خواهند شد. همچنین امکان تحویل سفارش در تمام روزهای هفته وجود خواهد داشت.
در ایام جشنواره، جهت رفاه و آسودگی حال مشتریان عزیز ساکن شهر تهران، امکان انتخاب ارسال توسط پست (علاوه بر ارسال اکسپرس) نیز وجود خواهد داشت.

سفارش‌ها در شهر کرج، نهایتا طی یک روز کاری تحویل پست و یا باربری (بنا به انتخاب مشتری) داده خواهد شد.

سفارش ها در مراکز توزیع شهرستان مطابق تعهد فروشگاه، تحویل داده می شود.

سفارش ها در مراکز توزیع شهرستان مطابق تعهد فروشگاه نهایتا طی یک روز کاری به پست و یا باربری (بسته به انتخاب مشتری)، تحویل داده می شود.
لازم به ذکر است زمان تحویل برخی کالاها که قابلیت ارسال هوایی ندارند، در این شهرها متفاوت است و بسته به فاصله شهر ممکن است بعد از 3 تا 5 روز کاری به طول بیانجامد.

این کالاها به شرح زیر است.

برخی لوازم خودرو مانند انواع اسپری‌ها، انواع روغن، مکمل‌های سوخت، باطری خودرو و کپسول اطفا حریق
برخی ابزار برنده و خطرناک مانند انواع زنجیر چرخ،
برخی کالاهای قابل اشتعال مانند انواع انواع اسپری، اسپری خوشبوکننده هوا و کمپرسور هوا
برخی کالاهایی که ممکن است باعث بروز اختلال در پرواز شوند مانند اسپیکر (بلندگو)، آمپلی‌فایر
برخی مواد شوینده و تمیزکننده مانند کیت تمیزکننده، شوینده و شیشه‌پاک‌کن

سفارش ها در مراکز توزیع شهرستان مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده می شود.

سفارش ها در مراکز توزیع شهرستان مطابق بازه زمانی ۱ الی ۳ روز تحویل داده می شود. شهرهای رشت، انزلی، لاهیجان،کوچصفهان، لنگرود، آستانه اشرفیه و خمام شامل این طرح می‌شوند.

شرایط ارسال :

باربری برای وسائل سنگین یا بزرگ مانند گیربکس و موتور، سیلندر  و سایر دستگاه‌های حجیم است و کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.