قوانین و شرایط خرید کالا و استفاده از خدمات استوک‌یاب

مشتریان گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده درست از خدمات و خرید محصولات از فروشگاه  اینترنتی استوک‌یاب مورد نظر داشته باشید.

خرید، ثبت سفارش و ایجاد حساب کاربری در وب‌سایت استوک‌یاب به معنای داشتن آگاهی کامل و پذیرش شرایط و قوانین این وب سایت فروشگاهی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و خرید هر یک از محصولات مندرج در وب سایت نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و این قوانین از سوی مشتریان گرامی است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه مناسبات و امور اجرایی در وب سایت فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین حاکم بر استفاده از خدمات و خرید محصولات وب‌سایت و رویه‏‌ها در آینده تغییری ایجاد گردد، از طریق همین صفحه منتشر و به استحضار مشتریان گرامی می‌رسد. لازم به ذکر است که خرید شما از فروشگاه اینترنتی استوک‌یاب و استفاده از خدمات آن به معنی پذیرش تمام قوانین مندرج در این صفحه است و مشتری در هر خرید ملزم به بررسی و آگاهی یافتن از ‌آخرین قوانین مندرج در این صفحه است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی استوک‌یاب برای اطلاعات شخصی و حریم خصوصی مشتریان و کاربران خود احترام قائل است. فروشگاه برای ثبت سفارش، ایجاد حساب کاربری و ثبت نظر و یا استفاده از امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران دریافت می‌کند تا بتواند خدماتی درخور را به مشتریان محترم ارائه دهد و از آنجا که کلیه فعالیت‌های فروشگاه قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد طی فرایند خرید، فاکتور صادر می‌شود که از طریق حساب کاربری بخش سفارش‌های من قابل دسترسی است، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و شماره همراه برای کاربران ضروری است.

فروشگاه اینترنتی استوک‌یاب متعهد می‏‌شود در حد توان از اطلاعات شخصی مشتریان دفاع کند و در این راستا، بستر مورد نیاز برای هرچه امن‌تر کردن این فضا را فراهم نماید.

یادآور می‌شود آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه که مشتری در زمان ثبت سفارش و یا ایجاد حساب کاربری خود وارد می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های فروشگاه و اطلاع از وضعیت سفارش‌ها تنها از طریق آنها صورت می‌گیرد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

این وبسایت به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در وب‌سایت فروشگاه اینترنتی استوک‌یاب پس از ثبت سفارش و پرداخت از طریق پیام کوتاه برای مشتریان، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه اینترنتی استوک‌یاب همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را به کار خواهد گرفت. با این وجود، در صورتی که موجودی محصولی در انبار فروشگاه به پایان برسد و توانایی تامین آن کالا با همان قیمت و شرایط برای فروشگاه مقدور نباشد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق لغو سفارش و یا استرداد وجه برای فروشگاه محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین نماید که این امر از طرف کارشناسان فروش پس از هماهنگی با مشتری انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است که در صورت نداشتن حساب کاربری و ثبت سفارش بعنوان میهمان، پس از ثبت موفق سفارش یک حساب کاربری با شماره تلفن همراه وارد شده در صفحه صورت حساب برای مشتری ایجاد می‌گردد که از آن پس وضعیت کلیه سفارشات خود را از آن طریق می‌تواند پیگیری نماید.

محتوا

استوک‌یاب نهایت تلاش خود و تیم تولید محتوی خود را به خدمت می‌گیرد تا برای تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است استوک‌یاب تضمین نمی‏‌کند که مشخصات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت بدون خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط این وب سایت دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در وب‌سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه شرایط خاص غیر قابل پیش بینی، استوک یاب هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.  

تلفن تماس :
۷۱۰۵۳۰۸۷۰۲۱ (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته)
دفتر مرکزی:
استان تهرانشهر تهرانفردوس غرببهار جنوبیبرج یاسطبقه ۷